Vi är Lindstams Bygg

Nedan hittar du vår fantastiska personalstyrka samt deras kontaktuppgifter.


Morgan Lindstam

VD

Tel: 070-794 35 11
Email: 

morgan@lindstamsbygg.com


Richard Lundberg

PROjektchef

Tel: 070-681 63 67
Email: 

richard@lindstamsbygg.com


Mats Claudius

inköp/kalkyl

Tel: 070-722 98 50
E-mail:

mats@lindstamsbygg.com


Stefan Gyllstad

kALKYL/PRojektering

Tel: 070-734 97 17
E-mail:

stefan@lindstamsbygg.com


Helene Johansson

ekonomi

Tel: 013-35 14 00
E-mail:

helene@lindstamsbygg.com


Eva Lindstam

KMA/eftermarknad

Tel: 070-712 68 22
E-mail:

eva@lindstamsbygg.com


Madelene Andersson

administration

Tel: 013-35 14 00
E-mail:

madelene@lindstamsbygg.com


Jan Eriksson

SE platschef

Tel: 070-734 05 33
E-mail:

jan@lindstamsbygg.com


Oliver Lindstam

platschef

Tel: 073- 980 82 82
E-mail:

oliver@lindstamsbygg.com



Joacim Pripp

platschef

Tel: 070-734 39 40
E-mail:

pripp@lindstamsbygg.com



Anton Söderteg

platschef

Tel: 072-532 98 71
E-mail:

anton@lindstamsbygg.com



Jonas Fristedt

byggservicechef

Tel: 076-226 76 62
E-mail:

jonas@lindstamsbygg.com


Maria Lindhe

produktionsledare

Tel: 073- 666 49 74
E-mail:

maria@lindstamsbygg.com


David Bremer

Kalkyl/inköp

Tel: 072-853 01 09
E:mail:

david@lindstamsbygg.com


Mattias Eriksson

produktionsledare

Tel: 070-734 79 11
E-mail:

mattias@lindstamsbygg.com


Thomas Jonsson

produktionsledare

Tel: 070-000 21 59
E:mail:

thomas@lindstamsbygg.com


Följ oss i sociala medier!