Kontakta Lindstams Bygg

Är du intresserad av våra tjänster är du varmt välkommen att skicka oss en förfrågan.

Vi är Lindstams Bygg

Nedan hittar du vår fantastiska personalstyrka samt deras kontaktuppgifter.

Morgan Lindstam

VD

Oliver Lindstam

Vice VD

Richard Lundberg

Projektchef

Stefan Gyllstad

Projektchef

Mats Claudius

Inköp

Joakim Kron

Kalkyl

Tel: 070-406 32 14
E-mail: joakim@lindstamsbygg.com

Helene Johansson

Ekonomi

Madelene Andersson

Administration

Anton Söderteg

Platschef

Tel: 072-532 98 71
E-mail: anton@lindstamsbygg.com

Joacim Pripp

Platschef

Mattias Eriksson

Platschef

Tel: 070-734 79 11
E-mail: mattias@lindstamsbygg.com

Joakim Sjöö

Platschef

Gustav Palmqvist

Produktionsledare

Linda Germundson

Ekonomiassistent

Tel: 072-146 30 03

E-mail: linda@lindstamsbygg.com

Casper Björk

Produktionsledare

Tel: 070-978 63 32

E-mail: casper@lindstamsbygg.com

Jonatan Fristedt

Produktionsledare

Tel: 070-967 04 22

E-mail: jonatan@lindstamsbygg.com

Rares-Constantin Cepoiu

Produktionsledare

Tel: 072-927 89 20

E-mail: rares@lindstamsbygg.com 

Hanna Svensson

Produktionsledare

Tel: 073-841 03 18

E-mail: hanna.svensson@lindstamsbygg.com

Robert Aldén

Platschef

Tel: 072-144 41 32

E-mail: robert.alden@lindstamsbygg.com